Február v PRIMI EUROVEA

V našom PRIMI EUROVEA sme sa rozhodli, že aj v sychravých a chladných dňoch netreba zabúdať na priateľstvo, lásku a dobrú náladu. Rozhodli sme sa vás v tom podporiť a pripravili sme si pre všetkých hostí až 3 zaujímavé špeciálne akcie spojené s vínom.

FĽAŠA VÍNA PRE DVOJICU ZDARMA

primi eurovea social 2020 02 3 vino news

Doprajte si romantiku vo dvojici alebo vytiahnite kamaráta, či kamarátku na spoločný obed, alebo večeru k nám do PRIMI. My vám počas celého februára dáme k akýmkoľvek 2 hlavným jedlám fľašu vína do 35 € podľa vášho výberu grátis. Platí do konca februára len v PRIMI EUROVEA, neplatí počas Valentína (14. 2.). Fľašu vína je potrebné skonzumovať priamo v prevádzke k danému obedu či večeri. Akcia sa nedá kombinovať s inými akciami.

FĽAŠA PROSECCA PRE PARTIU ZDARMA

primi eurovea social 2020 02 prosecco news

Príďte si s priateľmi užiť večer v dobrej atmosfére pri dobrom jedle a my vám dáme fľašu Prosecca grátis. Stačí, ak budete minimálne štyria a každý z vás si objedná aspoň jedno jedlo z ktorejkoľvek kategórie (polievky, cestoviny, hlavné jedlá, dezerty,…) a fľaša Prosecca je vaša. Pri skupine viac ako 6 osôb, získate dokonca až dve fľaše. Výborné jedlá, krásny výhľad na Dunaj a partia vašich priateľov. Dokonalá kombinácia. Fľaše je potrebné skonzumovať priamo v prevádzke. Platí do konca februára okrem Valentína (14. 2.). Akcia sa nedá kombinovať s inými akciami.

POPRACOVNÁ HAPPY HOUR

primi eurovea social 2020 02 9 happyhour news

Oddýchnite si po práci s pohárom vína a výhľadom na Dunaj. Počas popracovnej happy hour od nás dostanete druhé víno grátis. Stačí si objednať pohár vína (0,2l) a druhý máte grátis. To isté platí aj pre všetky fľaše vína do 35 €. Akcia platí od pondelka do piatka od 16:00 do 19:00 počas celého februára okrem Valentína (14.2.). Akcia sa nedá kombinovať s inými akciami.

Aktuálnu vínnu kartu si môžete pozrieť tu.